AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Stardoll
Joi Dec 29, 2011 5:05 am Scris de DarkSmile

» Aici.
Joi Dec 29, 2011 4:48 am Scris de DarkSmile

» Hy-a kitty is here
Dum Oct 02, 2011 3:30 pm Scris de roxycamy

» Fisa personajelor
Dum Mai 01, 2011 6:50 pm Scris de Invader Lamu

» Va mai amintiti ultima carte citita?
Lun Feb 07, 2011 2:37 am Scris de marycix

» Site-urile voastre
Mier Sept 15, 2010 1:27 am Scris de elenav

» Blugii
Mier Sept 15, 2010 1:04 am Scris de elenav

» Hey am venit!
Mar Sept 14, 2010 2:40 am Scris de crystyna

» Raspunsuri fara da sau nu
Mar Aug 24, 2010 7:22 pm Scris de camelia_ndr

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Campioane
andre97andre
Forum
Melodia saptamanii
Parteneri
forum gratuit
forum gratuit
Image and video hosting by TinyPic
forum gratuit
"> Top88 - Director web

Distribuiţi | 

Cheryl Cole, pe moarte?

In jos 
AutorMesaj
Ana
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 18

MesajSubiect: Cheryl Cole, pe moarte?   Joi Iul 08, 2010 4:34 pm

Starea de sanatate a frumoasei Cheryl Cole se inrautateste pe zi ce trece, desi toata lumea credea ca isi va reveni in cel mult 24 de ore. Artista a fost diagnosticata cu malarie, dupa ce a lesinat in timpul unei sedinte foto, potrivit euroweeklynews.com.

Intrucat Cheryl este din ce in ce mai slabita, a fost mutata intr-o unitate de terapie intensiva specializata. Vedeta a contactat virusul malariei in timpul unei vacante in Tanzania, Africa.

Medicul din Spitalul de Boli Tropicale din Londra i-a administrat cantaretei un tratament de urgenta si a descris starea acesteia ca fiind `mai grava decat s-a crezut initial` ,suferind de dureri ingrozitoare.

Dupa ce si-a pierdut cunostinta in timpul sedintei foto, Cole a fost dusa la spital. Initial, prezenta semne de epuizare, insa dupa un timp a inceput sa aiba simptomele bolii tropicale, precum transpiratie excesiva si tremurat.

` Toata lumea a crezut ca o sa-si revina dupa 24 de ore, dar nici nu se observa vreo ameliorare`, a declarat o sursa apropiata ziarului The Sun.

`Este foarte bolnava si n-o sa iasa din spital prea curand. Toata lumea sta cu sufletul la gat. Din cauza programului ei infernal, malaria a rapus-o bine. Ea nu are puterea fizica necesara pentru a face fata virusului`, a adaugat aceeasi sursa.

Simptomele malariei include febra, dureri de cap,voma si apar dupa aproximativ 10 sau 15 zile de la muscatura de tantar. Daca nu este tratata rapid, poate ameninta starea vitala prin blocarea circulatiei sangelui spre organe.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://girlsworld.hitforum.ro

Cheryl Cole, pe moarte?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GirlsWorld :: Pareri & noutati :: Noutati mondene-
Mergi direct la: